Podpořte děti, aby měnily svět k lepšímu
a zapojte je do happeningu #jsemlaskavec

 

Děti, které konají laskavé skutky, jsou šťastnější, jsou lépe vnímány svými vrstevníky, mají lepší vztahy se svým okolím a dokonce vykazují lepší studijní výsledky.

Chcete je inspirovat k dobrosrdečnosti? Nechte je zažít pocit z konání dobra na vlastní kůži! Skvělou příležitostí je Světový den laskavosti, který oslavíme už 13. listopadu 2019. V tento den si celý svět připomíná, že v laskavosti je síla, která všechny spojuje. Buďte u toho a připojte k celostátnímu happeningu #jsemlaskavec, registrace už je spuštěna!

Do happeningu na oslavu laskavosti už se zapojilo už více než 24 000 školáků ze všech koutů Česka. Letošní ročník je navíc otevřen dětem už od tří let, tak se kromě tříd, spolků a zájmových kroužků mohou zapojit také mateřské školy. Stačí si vybrat dobrý skutek a zaregistrovat se na webu www.jsemlaskavec.cz. Každý laskavý čin se počítá!

Dejme lidem vědět, že si přejeme, aby se laskavost stala normou v naší společnosti.

Veškeré informace najdete na webu www.jsemlaskavec.cz. Pokud o akci chcete informovat i další, můžete si stáhnout plakát na školní nástěnku. Vedoucí týmů najdou na webu také pracovní listy podle metody Hodnotového vzdělávání zaměřené na laskavost.

Ambasadory akce jsou Tamara a Tomáš Klusovi.

Nadace Lilie & Karla
Janečkových

Milady Horákové 382/75
Praha 7 - Holešovice
170 00
IČO: 02576040