Příběhy lidí, kteří mění svět

Letošní slavnostní večer bude trochu jiný než ty předchozí. Loni se ocenění ve Stavovském divadle postavila do cesty pandemie, proto se na jeho jevišti 4. listopadu 2021 nesejde dvanáct, nýbrž rovnou dvacet čtyři laskavců – dobrosrdečných lidí, kteří se rozhodli svůj život naplnit laskavostí a pomocí ostatním.

Ocenění Laskavec, které během uplynulých dvou let získali, symbolizuje jejich odvahu, sílu, odhodlání a víru v dobro kolem nás. Nechte se inspirovat jejich příběhy.

Během večera vystoupí také řečníci, kteří se dotknou laskavosti a témat, jenž aktuálně hýbou světem. O propojení laskavosti a radosti bude hovořit františkánský kněz Šebestián, tématu laskavosti a zdraví se bude věnovat lékař funkční medicíny Jan Vojáček, o laskavosti a vztazích bude přednášet youtuber Karel KOVY Kovář s blogerkou Terezou Salte a o tom, že je laskavost vlastnost, se kterou se rodíme, vás přesvědčí herec Karel Zima, který neváhal svému známému hudebníku Karlu Vaňkovi darovat ledvinu. A možná i život. Večerem bude provázet Daniela Drtinová.

Nadace Lilie & Karla
Janečkových

Milady Horákové 382/75
Praha 7 - Holešovice
170 00
IČO: 02576040